podvod podzim 04 2021Pokud jste se s touto taktikou nesetkali mám tady výpis jak toto probíhá:

Kupující : Dobrý den, ještě to je k dispozici?
Prodávající : Ano je
Kupující : Dobře, vezmu to, ale rád bych přijel v pondělí, ale právě jsem zaneprázdněn, pošlu k vám kurýra GLS, aby vám doručil peníze a vyzvedl položku.
Prodávající : To jsem nikdy takto nedělal, ale zkusíme to.
Kupující : Vysvětluji vám, že agent GLS přijde k vám domů, aby vám dal obálku s vašimi penězi, a jakmile si peníze zkontrolujete, předáte mu položku, aby ji mohl poslat ke mně domů.
Prodávající : Ok
Kupující : Ok K dokončení transakce budu potřebovat vaše
Jméno a příjmení, Poštovní adresa, Město, PSČ, Celková částka a E-mailová adresa
Prodávající : "vše vypíše a odešle"
Kupující : Dobře, náklady na dopravu jsou na mou zodpovědnost, ale existují náklady na pojištění obálky, které musíte zaplatit, ale v tomto bodě se nebojte, přidám to k počáteční částce Ok ?
Kupující : náklady na pojištění, které se chystáte udělat, budou přidány k vašim penězům
Prodávající : Kolik to je korun?
Kupující : náklady na pojištění stojí 2538 Kč a do obálky dostanete částku 6728 Kč
Prodávající :Ok
Kupující : Chtěl bych vás požádat, abyste si zkontrolovali svou poštovní schránku a spam nebo nevyžádanou poštu na vaší e-mailové adrese, protože služba GLS mi dala vědět, že vám pošle oznámení o pokynech, které máte následovat, udělali to? Pošlete mi prosím kopii e-mailu, abych mohl situaci lépe vysvětlit.


Kupující : Postup je velmi jednoduchý, přejděte na tento odkaz https://dundle.com/cz/pcs/, abyste získali dobíjecí kupóny PCS Mastercard, tj. kupón 2538, a poté zašlete dobíjecí kódy službě MANDAT GLS e-mailem, aby vám byla okamžitě připsána částka 6728 Kc u vás doma.
Kupující : Jakmile jste na odkazu, musíte dokončit platbu, dokud se vám neřekne, že platba byla provedena, takže obdržíte kódy! ale pokud jste platbu nedokončili, pak kódy neobdržíte! takže prosím přejděte na odkaz a dokončete platbu Děkuji, v tomto případě služba stále čeká na kódy pro předplacení a sérii
Kupující : jakmile provedete platbu, odešlete kód službě a odešlete mi ji také, protože služba čeká na kód pro potvrzení převodu

Tady konverzace končí vy odešlete koruny a více se vám nikdo neozve.......

Kopie e-mailu je zde:

podvod podzim 01 2021

 

podvod podzim 02 2021

 

podvod podzim 03 2021

 

 Vážení návštěvníci tohoto webu, nesbíráme o Vás žádné údaje, nechceme od Vás nic vyplnit ani podepsat. Údaje, které zde najdete, slouží výhradně k tomu, aby jste mě mohli kontaktovat za účelem servisu, opravy, objednávky nebo schůzky. Neslouží k tomu, že si je zkopírujete a budete mě volat, psát a nabízet zboží, služby a tak podobně. Chováme se k sobě ohleduplně. Děkuji za pochopení. Radomil Šmíd.

Template by Linelab.