internet a počítače Horšovský Týn

... váš servis pro počítač, notebook, tiskárnu, síť i server.

Kompletní servis IT, opravy výpočetní techniky pro firmy i domácnosti. Kontrolu, výměnu nebo přidání komponentů PC i notebooku.
Myslíte si, že vám dobře nefunguje nebo chcete jiný zdroj, základní desku, procesor, pevný disk, paměti, grafickou kartu a tak podobně ? To vše včetně přeinstalace operačního systému i aktuálních ovladačů.
Odvirování, záchranu a obnovu dat, zálohování dat  a zabezpečení počítačů.
Správa sítí, ralizace IT infrastruktury, servery i automatické zálohování. Zabezpečené i sdílené dokumenty, firemní i domácí soubory, uživatelské účty včetně nastavení přístupů.
Vaše data uložíme bezpečně na úložiště, které splňuje požadavky GDPR.

Najdete nás nově na náměstí Republiky, pod radnicí u branky ke kinunahled novy obchod 3otevřeno: pondělí až pátek od 13:00 do 15:30

Servis ve všední den od 8:00 do 15:30 ( 777 123 636 )

 

Vaše a moje osobní údaje


Vážení návštěvníci tohoto webu, nesbíráme o Vás žádné údaje, nechceme od Vás nic vyplnit ani podepsat. Údaje, které zde najdete, slouží výhradně k tomu, aby jste mě mohli kontaktovat za účelem servisu, opravy, objednávky nebo schůzky. Neslouží k tomu, že si je zkopírujete a budete mě volat, psát a nabízet zboží, služby a tak podobně. Chováme se k sobě ohleduplně. Děkuji za pochopení. Radomil Šmíd.