INTERNET - Horšovský Týn

servis PC, notebooky, tablety. Správa serverů a sítí

 
změna otevírací doby: obchod otevřen každý všední den od 8:00 do 16:00 hodin
internet 2013
Vysílače již pokrývají 100% Horšovského Týna - zavolejte si pro připojení 777123636. Máme pro Vás připojení na INTERNET novou technologií. Nepotřebujete modem ani telefonní linku. Připojíme Vás nejmodernější bezdrátovou technologií k INTERNETU. Nemusíte se o nic starat, připojíme všechny Vaše počítače, notebooky, tablety i chytré mobily bezdrátem - celou Vaši síť. Zabezpečíme - zaručíme - zařídíme kompletní přístup na INTERNET z jakéhokoliv počítače za jednotnou cenu. Budete na INTERNETU NON-STOP

Mobilní telefony
mobilni telefony

odblokace - odvirování - servis

opravy mobilních telefonů ACER, ALCATEL, ALIGATOR, APPLE, ASUS, DOOGEE, HUAWEI, LENOVO, LG, MICROSOFT, NOKIA, PRESTIGIO, SAMSUNG, SONY, THL, XIAOMI...
nefunkční telefon, nejde zapnout, zdánlivě mrtvý, na nic nereagující nenabíjí, po přiložení nabíječky vydá varovný signál nezvoní, nevibruje nejde se dovolat, kolísá signál, hovor vypadává, protistrana neslyší malá výdrž baterie, vypínání v klidové stavu nebo při hovoru oxidace, vytopené přístroje po vodě - čištění, impregnace, repase
Nejběžnější servisní úkony: výměny antén, displejů, klávesnic, krytů, reproduktorů, mikrofonů, nahrání aktuálního CZ firmware, odblokování kódu sítě či bezpečnostní kód přístroje.Servis - tablety, notebooky, netbooky

opravynotebook
záruční a pozáruční opravy a servis tabletů i notebooků. Originální náhradní díly na tablety i notebooky mnoha značek. Výměna prasklého nebo nefunkčního displeje, CD nebo DVD mechaniky, pevného disku nebo WIFI karty. Rozšíření operační paměti RAM, pevného HDD nebo přidání napříklat Bluetooth modulu po zjištění konfigurace vašeho notebooku. Pro naše zákazníky poskytujeme také služby záchrana a obnova dat z poškozených pevných disků, paměťových karet a USB flash disků. Váš notebook/netbook můžete dovézt nebo zaslat na naši adresu , my provedeme diagnostiku a sdělíme Vám cenu opravy, v případě Vašeho souhlasu notebook opravíme. Pokud ne nic neplatíte, v případě že se rozhodnete po diagnostice opravu zrušit nebudete za diagnostiku platit. 


 Postup downgradu WINDOWS 7 a 8

downgrade w 8
Jestliže se jedná o FPP licenci (krabicový nákup bez hardwaru), downgrade není povolen pro žádnou edici systému Windows 8. Pokud se jedná o OEM licenci edice Windows 8 Professional (licence je zakoupená společně s počítačem nebo notebookem), je downgrade povolen automaticky na Windows 7 Professional nebo na Windows Vista Business. Jestliže se jedná o OEM licenci Windows 8 (edice Windows 8, ne Professional) downgrade není povolen. Pro instalaci nižší verze použijte již jinde instalovanou licenci (může být i zapůjčená od prodejce či známého, ale podmínkou je, že musela být původně legálně zakoupena). Pro přechod na nižší verzi je možné použít pouze instalaci tzv. krabicové licence (FPP) a předinstalované licence (OEM).
Postup instalace a aktivace: Odinstalujte z počítače systém Windows 8 Professional a nainstalujte Windows 7 nebo Windows Vista s klíčem k této licenci.

 


 Vir: policie české republiky

Myslíte, že ve vašem počítači je virus?

Nástroj Microsoft Safety Scanner, který si můžete stáhnout zdarma, na vyžádání provede kontrolu počítače a pomůže vám odstranit viry, spyware a další škodlivý software. Funguje spolu s vaším stávajícím antivirovým softwarem.

Poznámka: Platnost nástroje Microsoft Safety Scanner vyprší 10 dnů po jeho stažení. Abyste mohli znovu spustit kontrolu s využitím nejnovějších definic škodlivého softwaru, musíte si nástroj Microsoft Safety Scanner znovu stáhnout a spustit.

Nástroj Microsoft Safety Scanner nenahrazuje používání antivirového programu, který poskytuje trvalou ochranu.

Ochranu v reálném čase, která pomáhá chránit počítače v domácnosti nebo malém podniku před viry, spywarem a dalším škodlivým softwarem, získáte stažením programu Microsoft Security Essentials. Více na webu nástroje Microsoft Safety Scanner.